Başka Bir İstanbul; 3. İstanbul

Başka Bir İstanbul; 3. İstanbul
04 Nisan 2017 Salı 11:41
3. İstanbul'da Hayat Size Güzel!

kilyos_img_01

Bir masaldır İstanbul’da, İstanbul’u yaşamak... Ah, ne zordur burada yaşamayana İstanbul’u anlatmak...

Bay ve bayanlar için ayrı olarak dizayn edilen toplam 3 sosyal tesisin olduğu 3. İstanbul’da günün her saati aileniz için çok keyifli geçecek. Siz, hobi atölyelerinde bir hattat gibi sabır ve beceriyle sanatsal çalışmalar yaparken, çocuklarınız kendileri için tasarlanmış oyun alanlarında veya PlayStation odalarında gönüllerince eğlenebilecekler. Yüzme havuzu da, saunalar da suyun enerjisiyle yenilenmeniz ve günün yorgunluğunu atmanız için düşünüldü.

3.İstanbul, Başakşehir’de başka hiçbir projede olmayan 1,4 km’lik yürüyüş parkuruna da sahip olacak. Bu parkur; mağazaları, restoranların ve kafelerin olduğu meydanları, yansıma havuzlarını çevreliyor ve sizi ailenizle birlikte keyifli yürüyüşler yapmaya davet ediyor.

3.İstanbul’da yaşamanın havası da bir başka!

asafio_basaksehir_05

Korulardan yükselen servi ağaçlarının serinliğidir.İstanbul biraz...Biraz erguvan moru, biraz lale kırmızısı...Ah İstanbul! 4 mevsimin bir başka renk, 4 mevsimin bir başka güzel...

Başakşehir’deki projeler arasında en büyük yeşil alana sahip olacak 3. İstanbul’da, 4 mevsimin güzelliğini de ayrı yaşayacaksınız. Ailenizle birlikte yemyeşil ağaçlar ve özel kamelyalar arasında yürüyüşe çıkacak, yürüyüş parkurlarıyla çevrelenen süs havuzlarında güneşin yansımasına tanıklık edecek, ağaçların gölgesinde huzur bulacaksınız.

 


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.