2017 DEKORASYON TRENDLERİ

2017 DEKORASYON TRENDLERİ
03 Ekim 2016 Pazartesi 00:00

pelin-kaleci-logo-02_1

 

2017 DEKORASYON TRENDLERİ


 

2016’nın son aylarında, önümüzdeki sene, yabancı ve türk içmimarların hangi trend ve akımlardan ilham alacağını sizin için araştırdık. İşte sonuçlar;

 

BANYO VE MUTFAKLARDA SİYAH AKSESUARLAR

Kullanıldığı mekana kalite ve tarz katan siyah mat batarya ve aksesuarlar evinizin ana aksesuarları olarak önümüzdeki sene yerini alabilir. Ayrıca evinizde ufak bir değişiklikle büyük farklar yaratmak için aksesuar değişikliği gayet kolay bir yol.


banyovemutfaktasiyahaksesuarlar_1


MUTFAKLARDA AHŞAP TEZGAHLAR


Doğal malzemenin mekana getirdiği canlılık tartışılmaz. Ayrıca corian ve taş tezgahtan çok daha az maliyet ile mutfağınızda doğallığı ve şıklığı hediye edebilirsiniz.


ahsap-mutfak-tezgahi_1


RENKLİ VE AÇIK MUTFAKLAR


Lake mutfaklarda veya evin herhangi bir mahalinde kullanılacak dolaplarda yeni trend renkli dolaplar birçok içmimar 2017 yılında bu trend’den yola çıkarak mekanlar tasarlayacak. Renkli dolaplar mekanınınza aydınlık katacak.

pk-2


YAŞAM ALANI TARZINDA DÖŞENMİŞ BANYOLAR


2017’de en çok gelişecek trendlerden bir tanesi de banyoya girdiğinizde süpriz yaratacak tarzdan; Genellikle soğuk bir mekan olarak tasarlanan fakat evde bir hayli zman geçirilen banyoları yaşam alanının bir parçası olarak döşemek çok moda. Duvar kağıtları, duvar çerçeveleri, kişisel tarzınızı yansıtan aksesuarlar ve şık aydınlatmalar.


yasamalantarzbanyo_1


GİOMETRİK DUVAR KAĞITLARI


Günümüzde kullanılan duvar kağıtları artık daha yaşayan tasarımları içerisinde barındırıyor. Modası hiçbir zaman geçmeyecek giometrik desenler artık ciddi bir şekilde mekana derinlik ve ışık katmak amacı ile tasarımcılar tarafından kullanılmaya başlandı. Evinizden sıkıldıysanız ve ufak bir değişiklik yapmak niyetinde iseniz, herhangi bir mahalde veya sadece 1 duvarda giometrik bir duvar kağıdı kullanarak, mekanınıza inanılmaz bir değişiklik katabilirsiniz. Sonuçlarına sizde inanamayacaksınız.

 pk-1


GRAFİK DESENLİ MOBİLYALAR


Evinizin en göz alan köşesine yerleştireceğiniz yüksek kontrastlı bir mobilya veya konsol evinize tahmin edemeyeceğiniz bir orjinallik ve karakter katabilir. Şimdi basit mobilyalardan kurtulup evinize karakter katma zamanı.

grafik-desenlimobilyalar_1
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.