42. CADDE TİCARİ ÜNİTELERİ 13 NİSAN’DA SATIŞA ÇIKIYOR

42. CADDE TİCARİ ÜNİTELERİ 13 NİSAN’DA SATIŞA ÇIKIYOR

05 Nisan 2019 - 15:18


 

Emlak Konut GYO güvencesinde Konya’da hayata geçirilen Temaşehir Konya projesinde Ticari Ünitelerin yer aldığı 42. Cadde dükkanları 13 Nisan’da satışa çıkıyor. Toplamda 163 adet mağazanın yer aldığı 42. Cadde’nin yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördüğünü belirten TORKAM İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli; “Müşterilerimizin projelerimizden Ticari Ünite talebi gayet yüksek. Projemizde yer alan Ticari Üniteleri benzersiz ödeme planları ile alıcılara sunacağız. 42. Cadde’de dünyaca ünlü markalar ve prestijli Türk markaları yer alacak. Temaşehirprojemiz Konya’ya benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatacak. 42.Cadde sadece Konya’nın değil, Anadolu’nun en hayat dolu ve en ihtişamlı adreslerinden biri olacak. Temaşehir Konya projemiz ayrıca, modern tasarımlı cami, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte modern şehircilik anlayışını bir arada sunacak. Benzersiz koşullarda satışa sunulacak Ticari Üniteler için alıcıların satış ofislerimizden randevu almalarını tavsiye ediyorumKonyalıların tüm ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz projemizin tüm bölgeye hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

 

TEMAŞEHİR KONYA GELECEK VADEDİYOR

 

Konya’nın en değerli bölgelerinden Meram’ın merkezine konumlanan aynı zamanda kentin ilk ve tek gelir paylaşım modeli projesi olma özelliğini taşıyan Temaşehir Konya, yepyeni bir şehircilik konseptiyle dikkat çekiyor.

Emlak Konut GYO’nun Konya Meram’da gelir paylaşım modeliyle inşa edilen ilk ve tek projesi Temaşehir Konya, toplam 728 adet daire ve 163 adet dükkan ve mağaza biriminden oluşuyor. Projede 130 metrekare ile 370 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1’den oluşan 5 tip daire seçeneği sunuluyor. 

Daire içi tasarımlarda ödüllü iç mimarların görev aldığı TemaşehirKonya’da 5+1 ve 6+1 tip dairelerin her birinin içinde özel Türk Hamamı yapılmış olması dikkat çekiyor. Temaşehir, 30 bin metrekare yüzölçümlü meydan ve meydanın çevresinde sıralanmış dünyaca ünlü markalar ile prestijli Türk markalarının yer aldığı 42.Cadde adını taşıyan cadde dükkanları, mağaza ve restoranları, modern tasarımlı cami, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte modern şehircilik unsurlarını bir arada sunuyor.

Bu haber 151 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dekorasyonu Zenginleştiren Yemek Odası Takımları
Dekorasyonu Zenginleştiren Yemek Odası Takımları
R.E.D Invest, Erbil Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nın uluslararası pazarlama yetkisini aldı
R.E.D Invest, Erbil Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nın uluslararası...