AE ARMA-ELEKTROPANÇ PRESTİJLİ TURİZM PROJELERİYLE BÜYÜMEYE...

AE ARMA-ELEKTROPANÇ PRESTİJLİ TURİZM PROJELERİYLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

16 Nisan 2018 - 17:32

Dünyanın en büyük 250 uluslararası müteahhitlik firması arasında yer alan AE Arma-Elektropanç, Türkiye ve dünyadaki en lüks ve en büyük otellere imzasını atarak Türkiye’yi global arenada temsil etmeye devam ediyor. Çırağan Sarayı Kempinski İstanbul (Renovasyon), Jumeirah Zabeel Saray, WOW Otel ve Rezidans gibi ünlü projelerin teknik müteahhitliğini üstlenen AE Arma-Elektropanç, faaliyet gösterdiği ülkelerde istihdama ve turizme de katkı sağlıyor.


Türkiye’nin lider teknik müteahhitlik firması AE Arma-Elektropanç, dünyanın en lüks ve prestijli otellerinin teknik müteahhitliğini üstlenmeye devam ediyor. Özellikle BAE’de üstlendiği projelerle adından söz ettiren şirket, Dubai’nin gözde bölgelerinden biri olan Business Bay’deki WOW Otel ve Rezidans’ı da referansları arasına katmış bulunuyor. 336 metreyle Birleşik Arap Emirlikleri’nin en yüksek binalarından biri olma özelliğini de taşıyacak olan WOW Otel ve Rezidans, AE’nin üstlendiği dokuzuncu yeşil bina konseptli proje olacak.


Lüks Otellere AE Arma-Elektropanç İmzası

Orta Doğu’nun en büyük 25 teknik müteahhitlik firması arasında yer alan AE Arma-Elektropanç’ın Türkiye, KKTC, Azerbaycan ve Orta Doğu’da yer alan pek çok otel projesinde imzası bulunuyor. AE Arma-Elektropanç’ın üstlendiği WOW Otel ve Rezidans, Al Seef (Faz 4) ve Hyatt Place Hotel projeleri ise devam eden otel işleri arasında yer alıyor. AE Arma-Elektropanç aynı zamanda aralarında, Çırağan Sarayı Kempinski İstanbul (Renovasyon), Shahdag Kış Turizmi Kompleksi, Bab Al Qasr, Jumeirah Zabeel Saray’ın da olduğu pek çok prestijli ve lüks otelin teknik müteahhidi.

Gerçekleştirdikleri projelerle turizmin yanı sıra yerel istihdama da katkı sağladıklarını belirten AE Arma-Elektropanç CEO’su Burak Ç. Kızılhan; “Tüm projelerimizde modern teknolojileri yüksek işçilik ve mühendislik becerilerimizle birleştiriyoruz. Türkiye, KKTC, Azerbaycan ve Orta Doğu’da turizme katkı sağlayan lüks ve prestijli tesislerin teknik müteahhitliğini üstlendik. Ülkemizi global arenada en iyi şekilde temsil ederken, faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde yerel istihdama da katkı sağlıyoruz. Proje gerçekleştirdiğimiz bölgelerin gelişmesine katkı göstermek de en büyük amaçlarımız arasında.” diye konuştu.


Çevre dostu sistemler kullanılıyor


AE Arma-Elektropanç, teknik müteahhitliğini üstlendiği otellerde ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak uygulamalara öncülük ediyor. Tasarımlar çerçevesinde en kaliteli, gelişmiş ve çevre dostu sistemleri kullanan AE Arma-Elektropanç, bakım ve işletme açısından da çevre dostu ve bakımı kolay sağlanan sistemlerle sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunuyor.


AE Arma-Elektropanç Hakkında:

AE Arma-Elektropanç, elektrik ve mekanik mühendisliği (elektromekanik) alanında faaliyet gösteren bir teknik müteahhitlik ve mühendislik firmasıdır. AE Arma-Elektropanç Türkiye’ye ek olarak; Rusya, Dubai, Birleşik Krallık, Katar, Lübnan iştirakleri ve KKTC, Azerbaycan, Abu Dhabi, Moskova şubeleri ile, eski Sovyetler Birliği ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da (MENA) faaliyetlerini sürdürmektedir. Günümüzde 7 milyon metrekareden fazla kapalı alanda başarı ile elektrik ve mekanik tesisat işlerinde, teknik müteahhitlik ve mühendislik hizmeti vermiş olup Avrupa’nın inşası tamamlanmış en yüksek binası ile yine Avrupa’nın en yüksek ikinci, beşinci ve dokuzuncu binalarında da teknik müteahhitlik işlerini yürütmüştür.


AE Arma-Elektropanç’ın, tamamlanmış ve devam eden bazı projeleri şunlardır : OKO Tower / Rusya (290.075 m2, 355 m yükseklik), Mercury City / Rusya (174.000 m2, 339m yükseklik), City of Capitals / Rusya (358.359 m2, 302 m yükseklik), Babl Al Qasr Hotel & Residence / Abu Dhabi (155.000 m2), Anthill Residence / Türkiye (150.000 m2, 200 m yükseklik), İstanbul Cehavir AVM / Türkiye (360.000 m2), Mardan Palace / Türkiye (170.000 m2), Unilever Algida Dondurma Fabrikası / Türkiye (48.000 m2), Kuveyt Türk Bankacılık Üssü / Türkiye (81.000 m2), Nurol Tower / Türkiye (68.000 m2), Büyük Cezayir Cami / Cezayir (450.000 m2), Palladium Tower / Türkiye ( 99.784 m2), Garanti Bankası Pendik Teknoloji Kampüsü / Türkiye (142.000 m2), LEGOLAND® Dubai (Paket 2 & 3) / Dubai (25.419 m2), Nurol Life / Türkiye ( 145.000 m2), Manzara Adalar / Türkiye (313.500 m2), Riverland / Dubai ( 28.855 m2), Bluewaters Wharf Retail / Dubai ( 230.000 m2), Domededovo Havalimanı Yolcu Terminali 2 / Rusya (235.000 m2) , Belgravia Gate / Birleşik Krallık ( 11.250 m2), Marsa Al Seef (4. Etap) / Dubai (71.275 m2), WOW Hotel and Hotel Apartments / Dubai (184.778 m2), Dubai Hills Mall/ Dubai ( 700.000 m2).

Bu haber 225 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Minimalizm Ve Minimalist Dekorasyon Önerileri
Minimalizm Ve Minimalist Dekorasyon Önerileri
Vitra'dan Yaşam Alanlarını Zerafetle Buluşturan Karo Modelleri
Vitra'dan Yaşam Alanlarını Zerafetle Buluşturan Karo Modelleri