Deniz Berdan: “ 2018’de Hip Hop Var”

Deniz Berdan: “ 2018’de Hip Hop Var”

22 Nisan 2018 - 17:15

Kumaşı fikirle buluşturan Deniz Berdan 2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu MAG’a anlattı.

Markasını tanıtırken “sokak kültürünün, alt kültürün yoğun olduğu bir markayız” ifadesini kulanan ünlü moda tasarımcısı Deniz Berdan, her sezon farklı bir tema işleyerek koleksiyon hazırladıklarını söyledi. 2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu anlatan Berdan, “DNA’mızda hep müzik var bu sene de hip hop daha çok var, 80’leri konu aldık ve Pepsi bizim Mood Board’umuzun ana konusuydu. 80’lerin kültüründe var olan ikonik bir logo. Cinsiyetlerin karışması koleksiyonun ana temellerini oluşturuyor” dedi.

“Senin Gücün Sen Olman”

Koleksiyonun ismi “Choise of a New Generation” olduğunu söyleyen Deniz Berdan, “Her zaman ‘Senin Gücün Sen Olman’ sloganını kullanıyoruz. Her koleksiyonun mutlaka bir alt hikayesi olduğu zaman iş bir anlam ve değer kazanıyor. Tüketim sektörüne anlam katmaya çalışıyoruz” dedi

Ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse’nin kapak yıldızı olduğu MAG Nisan sayısı, Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi Mercedes Benz Fashion Week özel röportajları, başarılı yazarları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Bu haber 978 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İNDER: Bu tarihi fırsatı bir daha bulamayabiliriz
İNDER: Bu tarihi fırsatı bir daha bulamayabiliriz
Konutta Faizler Düştü, Gayrimenkul Sektörü Daha Hızlı Toparlanabilir!
Konutta Faizler Düştü, Gayrimenkul Sektörü Daha Hızlı...