Emlak Dünyasının Yeni Blogu: emlaktabugun.com

Emlak Dünyasının Yeni Blogu: emlaktabugun.com

05 Temmuz 2019 - 18:01


1973 yılından beri dünya emlak sektörünün lokomotif şirketlerinden biri olan RE/MAX, gayrimenkul dünyasına dair haberleri dijital dünyada bir araya getiriyor. Hem gayrimenkul arayışında olanlara yol haritası sunacak bilgilerin hem de ev yaşamıyla ilgili hayat kalitesini artıracak fikirlerin olduğu emlaktabugun.com, gayrimenkul konusuyla ilgili aradığınız her türlü ipucuyla yayına başladı. 


Dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kuruluşu olan RE/MAX, emlak konusundaki deneyimlerini hizmete yeni açtığı emlaktabugün.com blogu ile paylaşıyor. 


Yaşam ve emlak dünyasından haberlerin yer aldığı blogda, gayrimenkul alım-satım işlemleri, bu süreci kolaylaştıracak ve ihtiyaç duyulacak bilgiler mevcut. Ayrıca gayrimenkul alım-satımında karşılaşabilecek zorlukların üstesinden nasıl gelineceğini anlatan içerikler, işlemler sırasında izlenmesi gereken prosedürlerle ilgili adımlar emlaktabugun.com’da öne çıkıyor.


RE/MAX’in bloğu emlaktabugun.com’da emlak haberlerinin yanı sıra yaşamı kolaylaştıracak, ev hayatında ihtiyaç duyulacak dekoratif ve teknik fikirler de var. Ev ve ofisler için doğru mimar seçiminden duvar kağıdı kullanma tüyolarına kalitesini artıracak geniş yelpazede haberler yeni emlak blogu emlaktabugun.com’da düzenli olarak güncellenerek yer alıyor olacak.


Emlak alım-satımıyla ilgili ipuçları

Günlük rutin içerisinde pek de karşılaşılmayan ama gayrimenkul alırken ya da kiralarken ihtiyaç duyulan bilgiler de emlaktabugun.com’da uzman bilgileri doğrultusunda yer alıyor. Ev sahibinin sahip olduğu sorumluluklar, emlakla ilgili internet ilanlarında olması gerekenler, gayrimenkul danışmanı seçilirken dikkat edilmesi gereken noktalar gibi kritik ama çok da bilinmeyen detaylara emlaktabugün.com üzerinden ulaşılabilecek.


Referans olacak videolar

Emlaktabugun.com’u farklılaştıran noktalardan biri de videolaştırılmış içerikleri. Emlak işlemleri sırasında karşılaşabileceğiniz durumlar ve dikkat etmeniz gereken detaylarla ilgili videolar blogda yer alıyor. Videoların anlaşılır bir dille, kaliteli içeriklerle hazırlanmış olması da en büyük artısı.


Gayrimenkulde referans noktası

RE/MAX Türkiye Dijital Pazarlama ve Marka İletişimi Müdürü Doğukan Yüncü emlaktabugun.com’un amacının tüketicilere emlak sektöründen doğru, temiz ve kaliteli bilgi aktarmak olduklarını söylüyor. “Emlaktabugun.com ile bizi gayrimenkul konusunda referans noktası olarak gösterecek içerikler üretmeyi amaçlıyoruz. Mevcut Google aramalarını ve sektörel bilgilendirmelerin tamamını bu bloga yönlendirerek hem reklam çalışmalarımız hem de mevcut aramalar için bir kaynak oluşturmuş olacağız” diyen Yüncü, blogdaki içerikleri markalamadan, sadece doğru bilgiyi verme doğrultusuyla güncel kalacaklarının altını çiziyor.


RE/MAX hakkında:

1973 yılında kurulan ABD merkezli RE/MAX, bugün dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 115’in üzerinde ülkede, 7 bin 500’den fazla franchise ofisinde görev yapan 120 binin üzerinde gayrimenkul danışmanı bulunmaktadır. 1997 yılında faaliyete geçen RE/MAX Türkiye, ülke genelindeki ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. 250’den fazla franchise ofisinde 3 bin 400’ü aşkın gayrimenkul danışmanı ile çalışmalarını sürdüren RE/MAX Türkiye, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere önemli fırsatlar sunmaktadır.

Bu haber 231 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğal ve Konforlu Yataklarla Kaliteli Uykuya Adım Atın
Doğal ve Konforlu Yataklarla Kaliteli Uykuya Adım Atın
Enza Home Mobilya Modelleri İle Evinizin Atmosferini Değiştirin
Enza Home Mobilya Modelleri İle Evinizin Atmosferini Değiştirin