Mandarins İnşaat

Adres: Mandıra Cad. No:11 34720 Kadıköy / İstanbul Şehir : 34 İlçe: 440

Telefon: 0 (216) 360-0626

EMail: [email protected]

Web: http://mandarins.com.tr

Mandarins Gayrimenkul, inşaat sektöründe ağrlıkla İstanbul genelinde önemli projeler üreten bir firma olamak için ilk projeleriyle ortaklık kurdu. Mandarins Gayrimenkul  konut, ofis ve residence projeleri, Mandarins Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve şirket ile alakalı tüm haberlere Emlak Pencerem üzerinden erişebilirsiniz.

Kent kültürüne uyumlu, insan odaklı mimariyi temel alan Mandarins, değişen yaşam koşulları ve farklılaşan talepler doğrultusunda yaşam kalitesini artıran ve çevresine değer yaratan projeleri hayat geçirmeyi hedeflemektedir.

Modern bir yaşam merkezinden beklenen tüm özellikleri eksiksiz hayata geçirirken detaylarda farklılaşan Mandarins, birinci sınıf malzeme, işçilik ve özgün mimari tasarımla yaşam konforunu ileriye taşımakta, çağdaş teknolojilerle doğru çözümler geliştirerek ev keyfini zirveye taşımaktadır.

Mandarins, proje geliştirmeye özel lokasyon seçimiyle başlamakta, farklı yaşam tarzlarının tercih ettiği özellikleri bire bir hayata geçirmekte ve projenin her aşamasında detaylarda yaşam konforunu öne çıkarmaktadır. Proje tamamlandığında ise yaşam merkezinde hayatı her bakımdan kolaylaştıran özel hizmetlerle benzeri olmayan bir modeli kullanıma sunan Mandarins, inşaat sektörüne yenilikçi bir vizyon kazandırmaktadır.

Mandarins, inşaat, beton ve armatür sektörlerinde uzun yıllardır faaliyet gösteren 3 ortak tarafından kurulmuştur.

Firma'ya Mesaj Gönder


Bu firma 1043 defa görüntülenmiştir.