FuzulEV’e ‘Sosyal Sorumluluk’ Ödülü

FuzulEV’e ‘Sosyal Sorumluluk’ Ödülü

06 Nisan 2021 - 11:51

 


FuzulEv, Dünya Basın Mensupları Derneği (DMBD) tarafından bu sene 11’incisi düzenlenen “Yılın En’leri Ödül Töreni”nde, ‘SorOna’ adlı reklam filmiyle “Sosyal Projelerde Farkındalık Ödülü”ne layık görüldü.


Tasarruf Finansman Modeliyle 1992 yılından bu yana on binlerce kişiyi faizsiz, peşinatsız ve kredisiz (FPK) sistem kapsamında ev ve otomobil sahibi yapan FuzulEv’e bir ödül daha geldi. Pandeminin ilk günlerinde 65 yaş üstü vatandaşların yalnız bırakılmaması ve desteklenmesi temasıyla “SorOna” etiketiyle bir günde kampanyayı başlatıp reklam filmini de çeken FuzulEv “Sosyal Projelerde Farkındalık Ödülü”nün sahibi oldu. DMBD tarafından Çırağan Sarayı’nda düzenlenen ve bu sene 11’incisi gerçekleştirilen törende, FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal’a ödülü DMBD Başkanı Muzaffer Tunç taktim etti.


“Kültürel değerlerimiz önceliğimiz”

Fuzul Holding ve iştiraki tüm şirketlerde yalnızca ticari faaliyetleri değil kültürel değerleri de ön planda tuttuklarını ve bu anlamda sosyal fayda sağlamaktan da mutlu olduklarını ifade eden FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, “FuzulEv olarak yeni bir ödül almaktan memnuniyet duyuyoruz. 29 senedir sektörün öncü şirketlerinden biri olarak on binlerce kişiyi ev ve otomobil hayallerine kavuşturmanın gururu içindeyiz. Bu süreçte aldığımız ödüller de bizi motive ediyor. Fakat sosyal projelerimizin ödüllendirilmesi bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı. Çünkü biz sadece ticari faaliyetleri değil, aynı zamanda topluma fayda sağlayacak sosyal, kültürel projeleri de son derece önemsiyoruz” sözlerini kullandı.


Törene iş dünyasının yanı sıra, sanatçı ve siyasetçi ve bürokratlardan oluşan geniş bir davetli topluluğu da katıldı.


Ödül Alan Reklam Fiminin Linki:

https://www.youtube.com/watch?v=9GMI1XvVHas

Bu haber 255 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koçtaş Gardırop Seçenekleri ile Gelen Şıklık
Koçtaş Gardırop Seçenekleri ile Gelen Şıklık
Şıklığı ve Konforu Yatak Odanıza Taşıyacak Fikirler
Şıklığı ve Konforu Yatak Odanıza Taşıyacak Fikirler