GAYRİMENKUL YATIRIMI YAPANA ABD VE AVRUPA VATANDAŞLIĞI FIRSATI

GAYRİMENKUL YATIRIMI YAPANA ABD VE AVRUPA VATANDAŞLIĞI FIRSATI

30 Mayıs 2018 - 11:12

Yurtdışı emlak yatırımı konusunda yeni nesil gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren, yüzde 100 Türk şirketi VESTA GLOBAL, Golden Visa ve Green Card alma hakkı sağlayan gayrimenkulleri Türk yatırımcı ile buluşturuyor. Houston’da hayata geçirilen Thompson Hotel San Antonio EB-5 projesinin Türkiye temsilcisi olan şirket, projenin Türkiye satışını yapıyor.


Yurtdışı yatırımlar ve oturma izni programları ile müşterilerine uygun gayrimenkul yatırımının bulunmasından, hukuki süreçlere ve oturma izninin alınmasına kadar tüm evrelerde danışmanlık hizmeti veren VESTA GLOBAL, ABD ve Avrupa vatandaşlığı sağlayan gayrimenkulleri Türk yatırımcıya sunuyor. Houston’da hayata geçirilen Thompson Hotel San Antonio EB-5 projesinin Türkiye temsilcisi olan şirket, önümüzdeki günlerde projenin Türkiye lansmanını yapacak.


“Varyap Akropoli” projesinin de bütün satış ve pazarlamasını yapıyorlar

Sektörün 15 yıllık deneyimli isimleri Teuta Narazan ve Armağan Akyüz tarafından kurulan VESTA GLOBAL, ayrıca inşaat ve yatırım firmalarına yurt içi ve yurtdışındaki gayrimenkul projelerinde, projenin geliştirilmesinden, pazarlama ve satış danışmanlığına, yurtdışı satış kanallarının oluşturulmasına kadar anahtar teslim çözümler de sunuyor.ABD, Almanya, İspanya, Portekiz ve Yunanistan başta olmak üzere global boyutta hizmet veren VESTA GLOBAL, Varyap’ın Atina’daki ilk yatırımı olan “Varyap Akropoli” projesinin de bütün Satış ve Pazarlamasını yürütüyor.


Narazan; “Green Card ve Golden Visa’da yüzde 100 başarı oranı sağladık”

Bugün dünyanın birçok farklı kentinde müşterilerine hizmet verdiklerini belirten VESTA GLOBAL Kurucu Ortağı Teuta Narazan, “Şirket olarak iki alanda hizmet veriyoruz; bunlardan ilki ticari ve bireysel gayrimenkul yatırımları ikincisi ise yatırım yolu ile başvurulan oturma izni ve vatandaşlık başvuruları. Bu kadar çeşitli ülke ile bağlantıyı sağlayan tek Türk şirketi olma özelliği taşıyoruz. VESTA GLOBAL olarak sunduğumuz hizmet gayrimenkul satışı sonrasında ya da yatırım yapıldıktan sonra bitmiyor. Yatırımcılarımıza verdiğimiz hizmetler uzun yıllardır devam ediyor. Farklı disiplinlerden edindiğimiz deneyimi ve yeni nesil sürdürebilir gayrimenkul danışmanlık anlayışı ile birleştirerek, Golden Visa ve Green Card için yatırım yapan müşterilerimiz arasında bugüne kadar yüzde 100 başarı oranı ile dönüş aldık” dedi.


Narazan; “EB-5 vizesine Avrupa’da en fazla yatırım Türkiye’den yapılıyor”

Türkiye’den yurtdışına yatırım yapanların sayısı gün geçtikçe arttığının altını çizen Narazan, “Türk yatırımcıların en çok tercih ettiği ülkelerin başında Yunanistan, Portekiz ve İspanya geliyor. Çünkü bu ülkeler 2012 yılında açıkladıkları Golden Visa programları ile gayrimenkul yatırımı yapanlara aynı zamanda oturma ve çalışma izni, gerekli koşullar sağlandığında ise vatandaşlık hakkı tanıyor. Hem ülkelerin yakınlığı hem ülkede aynı anda geniş haklara sahip olma fırsatından yararlanmak isteyen Türk sayısı oldukça yüksek. Örneğin, Portekiz’e en çok yatırım yapan ülkeler arasında Türkiye 2’inci sırada yer alıyor. Dünya genelinde ise en çok Çinliler ve Brezilyalılar yatırımcı vizelerine başvururken EB-5 vizesine Avrupa’da en fazla yatırım Türkiye’den yapılıyor” şeklinde konuştu.


VESTA GLOBAL Hakkında:

Teuta Narazan ve Armağan Akyüz tarafından kurulan Vesta Global, gayrimenkul sektöründe pazarlama ve satış danışmanlığı hizmeti veriyor. Farklı mesleki disiplinlerden gelen deneyimlerin birleştiği VESTA GLOBAL, gayrimenkul sektöründe alışılagelmiş iş yapış şekillerinin dışında eşsiz bir anlayışa ve bakış açısına sahip olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Şirket, yurtdışı yatırımlar ve oturma izni programları ile müşterilerine uygun gayrimenkulün yatırımının bulunmasından, hukuki süreçlere ve oturma izninin alınmasına kadar tüm evrelerde anahtar teslim danışmanlık veriyor. Ayrıca inşaat ve yatırım firmalarına yurt içi ve yurtdışındaki gayrimenkul projelerinde, projenin geliştirilmesinden, pazarlama ve satış danışmanlığına, yurtdışı satış kanallarının oluşturulmasına kadar anahtar teslim çözümler sunan şirket, Amerika, Almanya, İspanya, Portekiz ve Yunanistan’ı da içine alan global boyutta hizmet veriyor.

Bu haber 272 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye’de yenilenmesi gereken konut sayısı 7 milyon
Türkiye’de yenilenmesi gereken konut sayısı 7 milyon
Sur Yapı’dan Türkiye’de bir ilk! Sadece taksitle ev sahibi olma fırsatı
Sur Yapı’dan Türkiye’de bir ilk! Sadece taksitle ev sahibi olma...