Hem Yerli Hem Yabancı Yatırımcıdan Univa’ya Yoğun Talep!

Hem Yerli Hem Yabancı Yatırımcıdan Univa’ya Yoğun Talep!

14 Haziran 2019 - 18:48


Bir Ayda 7 Milyon TL’lik Gelir!

Türkiye’de bir ilke öncülük ederek gayrimenkul sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univahem yerli hem de yabancı yatırımcıların yakın markajına girdi. Univa, bu kapsamda Mayıs ayında yaklaşık 7 milyon TL’lik satışa imza attı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, “Hem yerli hem de yabancı yatırımcılardan yoğun talep alıyoruz. Bukapsamda Mayıs ayında 26 öğrenci evininin satışını gerçekleştirerek yaklaşık 7milyon TL’lik gelir elde ettik. Haziran ayında bayram tatiline rağmen bu ilginindevam etmesinden ve yoğun bir hareketlilik içinde olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Erkanlı Holding tarafından hayata geçirilen alternatif gayrimenkul yatırım projesi Univa Öğrenci EvleriTürkiye’nin en büyük alternatif gayrimenkul yatırımcısı konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Hem yerli hem de yabancı yatırımcının yoğun ilgisiyle karşılaşan Univa, projelerinde sunduğu imkanların yanı sıra satın alma noktasında da yatırımcılara getirdiği avantajlarla bu ilgiyi artırmayı amaçlıyor. Bu kapsamda Mayıs ayında 26 dairenin satışını gerçekleştiren Univayaklaşık 7 milyon TL’lik gelir elde etti. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, Univa olarak alternatif gayrimenkul yatırımlarının tanıtılmasında üstlendikleri misyonun bugün geldikleri noktaya ulaşmaları adına önemli bir yer tuttuğunu vurguladı.

Türkiye’de ilk tercih edilen projeler arasında!

Univa’nın Sakarya, Kocaeli ve Düzce’de bulunan projelerinin ilk günden bu yana yoğun bir ilgiyle karşılandığının altını çizen Karayel, “Hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki yatırımcılardan yoğun talep alıyoruz. Sunduğumuz avantajlarla Türkiye’de tercih edilen ilk projeler arasındayız. Dolayısıyla bu durum satışlarımıza da yansıyor. Bu kapsamda geçen ay yaklaşık 7 milyon TL’lik satışa imza attık. Haziran ayında bayram tatiline rağmen bu ilginin devam etmesinden ve yoğun bir hareketlilik içinde olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Bu haber 261 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Modern Klozet Tasarımları ile Banyonuzda Fark Yaratın
Modern Klozet Tasarımları ile Banyonuzda Fark Yaratın
Doğal ve Konforlu Yataklarla Kaliteli Uykuya Adım Atın
Doğal ve Konforlu Yataklarla Kaliteli Uykuya Adım Atın