İnsay Yap Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık: "Ev...

İnsay Yap Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık: "Ev sahibi olmak için en uygun zaman"

09 Mayıs 2019 - 17:22


 

İnsay Yapı'nın Pendik'te hayata geçirdiği projesi 'Ondörtüç Pendik' ramazan ayı ev sahibi olmayı kolaylaştıran ödeme koşullarıyla karşılıyor. "Konut almak için doğru zaman" diyen İnsay Yapı, liste satış fiyatı üzerinden peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 + yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor. 

 

İnsay Yapı'nın, İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Pendik’te hayata geçirdiği 'Ondörtüç Pendik' projesi, konut almak isteyenleri avantajlı ödeme koşullarıyla ev sahibi olmaya davet ediyor. Ramazan ayı boyunca daire sahibi olmak isteyenlere liste satış fiyatı üzerinden peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 + yüzde 10 indirim fırsatı sunan İnsay Yapı, daireleri ve tapuları da hemen teslim ediyor. 

 

'Ondörtüç Pendik'ten ev almak isteyenler için uygun ödeme koşullarının sunulduğu bayram öncesi bu dönemde mümkün olan her türlü kolaylığı sunduklarını belirten İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, daire ve tapuları da hemen teslim ettiklerini söyledi. Çulhalık "Ramazan döneminde ev sahibi olmak isteyenlere liste satış fiyatı üzerinden peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 + yüzde 10 indirim fırsatı sunuyoruz. Buna göre,1+1 daireleri 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla almak mümkün olabiliyorİçinde bulunduğumuz fiyatların daha uygun olduğu ilkbahar ve yaz aylarıdır. Konut üreticileri başladıkları konutları tamamlayıp satma sürecinde ve artan maliyetler de henüz fiyatlara yansımadı. Bu nedenle bu dönem daire sahibi olmak isteyenler için en uygun zaman diyebiliriz" dedi.

 

'Ondörtüç Pendik' projesi 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik' sakinlerine; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkanının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo alanının tahsis edilen projede mağaza ve restoranlar da site sakinlerine kendi kendine yetebilen bir yaşam alanı sunuyor. 'Ondörtüç Pendik' projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent'e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Bu haber 120 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dekorasyonu Zenginleştiren Yemek Odası Takımları
Dekorasyonu Zenginleştiren Yemek Odası Takımları
R.E.D Invest, Erbil Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nın uluslararası pazarlama yetkisini aldı
R.E.D Invest, Erbil Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nın uluslararası...