Picks by Pros Ünlü Şefleri Buluşturdu

Picks by Pros Ünlü Şefleri Buluşturdu

Crate and Barrel’ın başarıya imza atan ‘Picks by Pros’ projesi, Türkiye’nin önde gelen şefleri ile devam ediyor! Sağlık ve lezzetten taviz vermeyerek yeni mutfak anlayışını benimseyen Sedef İybar’ın favori Crate and Barrel seçimleri, ünlü şefin önderliğindeki workshopla tanıtıldı

12 Mart 2016 - 22:59

Crate and Barrel’ın başarıya imza atan ‘Picks by Pros’ projesi, Türkiye’nin önde gelen şefleri ile devam ediyor!

Sağlık ve lezzetten taviz vermeyerek yeni mutfak anlayışını benimseyen Sedef İybar’ın favori Crate and Barrel seçimleri, ünlü şefin önderliğindeki workshopla tanıtıldıDünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel’ın bir yıldır her ay farklı tarz ve uzmanlıktaki bir mimarın seçimleri ile gerçekleştirdiği ‘Picks by Pros’ projesi, Türkiye’nin önde gelen şefleri ile ‘Picks by Pros Chefs’ serisiyle devam ediyor.

‘Picks by Pros Chefs’ projesi kapsamında Sedef İybar’ın favori ürünleri, 12 Mart Cumartesi günü Crate and Barrel İstinyePark mağazasında gerçekleştirilen keyifli bir workshop ile tanıtıldı.Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinden hem yemek yapımına pratiklik getiren hem de sofraları güzelleştiren 79 adet ürün seçen Sedef İybar, ‘Picks by Pros Chefs’ projesi kapsamında seçtiği ürünleri kullanarak hazırladığı tariflerin sırlarını workshop’ta paylaştı. Sedef İybar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen workshop’ta, yakın dostları İybar’ı yalnız bırakmadı. Davete, sanat, tasarım, iş ve cemiyet dünyasından Demet Akbağ, Ayşegül Dinçkök, Dilek Hanif, Berna Akar, Berna Sağlam, Zeynep Madra, Özlem Cankurtaran gibi isimler katıldı. Ünlü şef, workshop esnasında pratik tariflerle hazırladığı yemek ve tatlıları katılımcılara ikram etti. Workshop sonunda İybar, tüm davetlilerine workshop’ta hazırladığı yemeklerinin yer aldığı tarif kitapçığını hediye etti.

‘Picks by Pros Chefs’ projesi kapsamında Sedef İybar’ın seçimleri, 1 Mart-30 Nisan tarihleri arasında Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark ve Ankara Next Level AVM mağazalarının yanı sıra, www.crateandbarrel.com.tr adresinde mutfak ve sofralar için ilham kaynağı oluyor.

Proje kapsamında, ‘Picks by Pros Chefs’ etiketleriyle yer alan ürünlerin satışından elde edilecek gelirin bir kısmı ise ÇABA Derneği’ne bağışlanıyor.

 

Güncel Kadın

Bu haber 402 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans SistemineÖzel Yazılım Çözümü
Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans SistemineÖzel Yazılım Çözümü
SON SATIŞLAR, YENİ KONUT ÜRETİMİNİ ZORUNLU KILIYOR!
SON SATIŞLAR, YENİ KONUT ÜRETİMİNİ ZORUNLU KILIYOR!