Klasik Otomobiller Cer İstanbul’da Buluştu

Klasik Otomobiller Cer İstanbul’da Buluştu

07 Mayıs 2019 - 18:44


 

Ege Yapı’nın Yedikule Sahil hattında hayata geçen projesi Cer İstanbulhafta sonunda geçmişe ayna tutan tasarımlarıyla dikkat çeken klasik otomobillere ev sahipliği yaptı.

Klasik otomobil tutkunlarının bir araya geldiği etkinlikte, katılımcıların oylarıyla en çok beğeni alan otomobil 1976 model Alfa Romeo 2000 Spiderseçildi. 

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege YapıEmlak Konut güvencesi ile Yedikule sahil hattında inşa ettiği, karşısında Adalar, arkasında Yedikule Hisarı manzarası ile dikkat çeken Cer İstanbul’da klasik otomobilleri ağırladı. 

Klasik Otomobil Kulübü ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında 22 klasik otomobil sahibi, arabaları Cer İstanbuldsergiledi. Bir yandan araba sahipleri ile davetliler denize nazır brunch keyfini yaşarkenarabalar arası düzenlenen güzellik yarışması için oylarını kullanarak da en beğendikleri arabayı seçtiler.

Sergilenen klasik otomobillerden en çok oyu 1976 model Alfa Romeo 2000 Spider model otomobilalırken tasarımlarından konforuna, boyasından krom kaplamalarına kadar sergilenen diğer otomobiller hem Yedikule’ye hem de Cer İstanbul’a ayrı bir hava kattı. 

Tarihi Yarımadanın Büyüleyici Güzelliklerine Yürüme Mesafesinde

Şehrin siluetine saygılı ‘yatay mimari’ konsepti ile öne çıkan Cer İstanbul, sahil yoluna 558 metrelik cepheli konumu ve yaklaşık 31 bin metrekare özel peyzaj tasarımlı alanı ile dikkat çeken projeler arasında yer alıyor. Cer İstanbul’da 1+1’den 6+1’e kadar farklı yaşam alanlarına sahip rezidans daireler, loft ve ticari üniteler, seçkin hizmetleriyle lüks bir otel hizmeti verecek apart üniteler, restoranlar ve sosyal aktivite alanları bulunacak. Proje içerisindeki 5 adet 150 yıllık tescilli eser yapı restore edilirken, yeni inşa edilen 5 adet yapı ise özgün ve zamansız bir mimari ile tasarlanacak.

 

Yedikule Hisarı’nın yanı başında, Tarihi Yarımada’nın büyüleyici güzelliklerine yürüme mesafesinde ayrıcalıklı bir yaşam vadeden ve Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu’nun hemen yanı başında bulunan Cer İstanbul; Avrasya Tüneli girişine 2 km, D100 Karayolu’na 4 km, Yenikapı Metro İstasyonu’na 3,5 km ve Yenikapı Feribot İskelesi’ne de 3,4 km mesafede yer alıyor.

 

Bu haber 93 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
R.E.D Invest, Erbil Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nın uluslararası pazarlama yetkisini aldı
R.E.D Invest, Erbil Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nın uluslararası...
Minimalizm Ve Minimalist Dekorasyon Önerileri
Minimalizm Ve Minimalist Dekorasyon Önerileri