“Sinemada Daha Özgürüz Dizi Yapmıyoruz”

“Sinemada Daha Özgürüz Dizi Yapmıyoruz”

30 Nisan 2018 - 09:38

Cem Yılmaz’ın abisi olarak bilinen kahkahaların gizli karhamı Can Yılmaz, Cem Yılmaz ile ilişkilerini ve yeni projelerini MAG’a anlattı.

“Sinemada daha özgür hissediyoruz kendimizi buyüzden dizi yapmıyoruz…”

“ Türk seyircisi ya ağlamalı ya gülmeli. Arasına itibar göstermiyor…”

“Kitap okumayı bırak yazana da kızar olduk…”

“Oyunculuğun torpili olmaz. Ben de jest olsun diye değil, oynaya bildiğim için ufak roller alıyorum…”

Cem Yılmaz’ın abisi olarak bilinen aslında ekranlarda kahkahalar ile izlediğimiz Komedi Dükkanı gibi bir çok programın ve filmin metin yazarlığını yapan Can Yılmaz, yeni kitabı “Yeni Keşfedenler İçin Bilinmeyen Numaralar” kitabını ve Cem Yılmaz’ı MAG okurları için anlattı. Çok uzun zamandır kardeşi Cem Yılmaz ile birlikte çalıştığını söyleyen Can Yılmaz, “Cem Yılmaz, Can Yılmaz ve Tolga Çevik’in yan yana geleceği bir projeler düşünüyoruz ama henüz uygun bir hikâye olmadı” dedi. Televizyon sinema kadar özgür olmadığını belirten Yılmaz, "Sinemada biraz daha özgürsün. İnsanlar televizyonu açtığı anda gözünün önündesin, evin içinde duruyorsun. O biraz daha kısıtlanmış bir yapı, sinema öyle değil. Sinemada yine de her şeye rağmen birazcık genişlik var ve insanlar evinden kalkıp sinemaya gidiyor” dedi.

Ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse’nin kapak yıldızı olduğu MAG Nisan sayısı, Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi Mercedes Benz Fashion Week özel röportajları, başarılı yazarları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Bu haber 1614 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koçtaş Gardırop Seçenekleri ile Gelen Şıklık
Koçtaş Gardırop Seçenekleri ile Gelen Şıklık
Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans SistemineÖzel Yazılım Çözümü
Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans SistemineÖzel Yazılım Çözümü