HAZIR OFİS ANLAYIŞINA KADIN SOLUĞU

HAZIR OFİS ANLAYIŞINA KADIN SOLUĞU

16 Aralık 2016 - 16:34 - Güncelleme: 28 Temmuz 2017 - 11:45

İstanbul’un iş ve finans merkezi Maslak’ta, Eclipse Maslak Business’ta hayata geçirilen WorkLand projesi, yüksek standartlarda konfor anlayışıyla hazır ofis konseptine yeni bir soluk getiriyor. Diğer hazır ofislerden farklı olarak otopark, elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet, sekreterya hizmeti dahil kiralık ofisler 1995tl den başlayan fiyatlar ile büyük rahatlık sağlıyor. Proje WorkLand Yönetim Kurulu Başkanı Sare Çetinsaya'ya emanet, Sare Çetinsaya ''Bundan sonra projenin herşeyi ile ben ilgileneceğim, kimin neye ihtiyacı varsa kapımı çalıp içeri girebilecek. Çok emek verdik, şubelerimizi hızla çoğaltacağımıza inanıyorum'' dedi.

Proje'ye kadın eli değmiş olması da o projenin daha da anlamlı olacağının göstergesi diye düşünüyorum.


Ayrıcalıklı hizmetleriyle tam donanımlı hazır ve sanal ofislerinde prestijli çalışma imkanı sunan WorkLand, alanında gösterdiği konfor anlayışıyla ofiste tüm günün verimli geçirilmesine olanak sağlıyor.

WorkLand İcra Kurulu Başkanı Serhan Çetinsaya’nın yatırımlarıyla geliştirilen proje, Türkiye’de ofis kullanımına ve çalışma tarzlarına yeni bir anlayış getirmeyi hedefliyor.


WorkLand’te yer alan 10 ile 52 metrekare arasında değişen 44 farklı çalışma alanı, 3 toplantı odası ile 300 metrekare ortak kullanım alanlarında, tüm gün maksimum verimi koruyabilmek için gerekli koşulların her biri titizlikle uygulanıyor.

 


Anlaşılan kiralama bedeli dışında sınırsız kullanıma sunulan internet, 7/24 ofis kullanımı, resepsiyon hizmeti, su-kahve gibi mutfak giderleri, otopark, günlük temizlik, özel sekreter, yabancı dillerde sekreterya hizmeti, fiber internet hizmetleri, güvenlik, kargo karşılama, iklimlendirme, toplantı odaları, ortak kullanım alanları, için hiçbir ekstra ücret ödenmiyor. Ayrıca aidat, su, elektrik ve stopaj için de ücret alınmıyor.
WorkLand’te ayrıca danışmanlık hizmeti, concierge ve catering hizmeti ofis kullanıcılarına sunuluyor.

Farklı meslek gruplarından kişileri bir araya getirerek verimli bir çalışma ortamı sunmayı hedeflediklerini belirten WorkLand İcra Kurulu Başkanı Serhan Çetinsaya; “ Eclipse Maslak’ta WorkLand projemizle üyelerimize ideal bir çalışma ortamı sunmak ve üretkenliklerine maksimum katkı sağlamak amacıyla yola çıktık. WorkLand projemize bireysel kullanıcıların yanı sıra şirketler büyük ilgi gösteriyor. WorkLand’te üyelerimize; otopark, mutfak, sıcak içecekler, günlük temizlik, özel sekreter, güvenlik, iklimlendirme, toplantı odaları, ortak kullanım alanları, danışmanlık hizmeti ve fiber internet hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca sınırsız kullanıma sunulan internet bağlantısının yanı sıra 7/24 ofis kullanımı, telefon, resepsiyon hizmeti ve mutfak giderleri gibi ayrıcalıklı hizmetler için kira bedeli

haricinde hiçbir ekstra ücret ödenmiyor. Sanal ofis hizmetinide projemizde yer alıyor. Tüm bu hizmetleri sunduğumuz ofislerimizde kiralar ise 1.995 TL’den başlıyor. Amacımız üyelerimizi istedikleri özgür ofis ortamı ile buluşturmak. Ayrıca WorkLand’te hayata geçireceğimiz Network programımız, üyelerimize yeni iş ortaklıkları ve yeni iş olanakları için imkan tanıyacak. İş dünyasına bir çok kolaylığı ve ilki getirdiğimiz bu konseptimizi yakın zamanda geliştirerek farklı noktalara da taşıyacağız.” dedi.


Yeni girişimcilerden, kurumsal firmalara kadar müşteri portföyünün oluşturulduğu WorkLand, merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor. Metro ve toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan proje, Maslak’ta prestijli konumuyla öne çıkıyor.

Bu haber 878 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GABORAS CEO’su Kurtuluş Altun: ‘‘MENKULLEŞME, KAYDİLEŞME KİŞİ BAŞI GSYH 25 BİN DOLARA ÇIKARIR’’
GABORAS CEO’su Kurtuluş Altun: ‘‘MENKULLEŞME, KAYDİLEŞME...
SIFIR ENERJİ BİNALAR, ZeroBuild Forum’20 de İNŞA EDİLECEK
SIFIR ENERJİ BİNALAR, ZeroBuild Forum’20 de İNŞA EDİLECEK