​TEB Arval’in yeni dönemdeki iletişim çalışmaları...

​TEB Arval’in yeni dönemdeki iletişim çalışmaları Cohn&Wolfe İstanbul’a emanet!

31 Mayıs 2018 - 12:17

TEB Arval’in yeni dönemdeki iletişim çalışmaları Cohn&Wolfe İstanbul’a emanet!


TEB ve BNP Paribas Grubu şirketi olarak 2007 yılında kurulan, kurumlara Operasyonel araç kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunan TEB Arval, iletişim faaliyetleri için Cohn&Wolfe İstanbul ile anlaştı.


Her ölçekten işletmeye en uygun tam kapsamlı araç kiralama çözümlerini, şirketlerin ve sürücülerin ihtiyaçlarına göre danışmanlık ve hizmetler aracılığıyla sunan TEB Arval, önümüzdeki dönemde iletişim çalışmalarını Cohn&Wolfe İstanbul ile yürütecek.


TEB ve BNP Paribas Grubu şirketi olarak 2007 yılında kurulan TEB Arval, araçların satın alınması, finansman, yönetim, idari işler, zorunlu vergi takibi ve kontrolü, sözleşme süresince bakım, onarım ve kaza yönetimi gibi hizmetleri sağlayarak, müşterinin tüm araç filosunun sorumluluğunu üstüne alıyor.


2001 yılından beri iletişim sektöründe 100’den fazla saygın markaya hizmet vermiş olan, WPP Grup’un PR şirketlerinden Cohn&Wolfe, TEB Arval’e stratejik iletişim, kurumsal iletişim, marka ve ürün iletişimi ile lider iletişimi alanlarında hizmet verecek.

Bu haber 336 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye’de yenilenmesi gereken konut sayısı 7 milyon
Türkiye’de yenilenmesi gereken konut sayısı 7 milyon
Sur Yapı’dan Türkiye’de bir ilk! Sadece taksitle ev sahibi olma fırsatı
Sur Yapı’dan Türkiye’de bir ilk! Sadece taksitle ev sahibi olma...