Türk gelinlik sektörüne, Ortadoğu ülkelerinden yoğun ilgi...

Türk gelinlik sektörüne, Ortadoğu ülkelerinden yoğun ilgi gözleniyor

18 Nisan 2018 - 12:22

Ortadoğu ülkelerinden, Türk gelinlik sektörüne yoğun ilgi gerçekleşiyor. Farklı ve özgün modellerle hazırlanan gelinliklere, yurtdışı pazarlarla iş yapma potansiyeli bulunuyor.

Yurtdışından yüksek talep aldıklarını anlatan Modacı Pınar Bent, şunları söyledi:

“İşinizi aşk ile yaptığınız sürece, bütün kapılar açılıyor. Türk gelinlik sektörü olarak yurtdışında sıkı bir talep görüyoruz. Bu yıla hızlı bir giriş yaptık. Evlilik Fuarları, Ortadoğu’dan gelen iş teklifleri ve gelinlerimizle hareketli günler geçiriyoruz. 2018, iş hacmi olarak hareketli ve güzel geçecek” dedi.

 

Kayseri’deki 1.Evlilik Festivali’nde, yoğun ilgiyle karşılaştık

 

Radisson Blu Hotel Kayseri tarafından, geçtiğimiz ay düzenlenen 1.Evlilik Festivali’nde yoğun ilgi gördüklerini kaydeden Modacı Pınar Bent, konuşmasına şöyle devam etti:

Evlilik Festivalinden çok memnun bir şekilde ayrıldım. Katılımcılar tarafından, defileme ilgi oldukça yüksekti. Katılımcılar ile fuar ortamında birebir konuşup sohbet etme imkanımız da oldu. Evlilik fuarları, bir şehre veya etkinliğin yapıldığı otele, tanıtımda önemli bir katkı sağlıyor.  Evlenecek çiftlerin, bu fuarlara ilgileri de yüksek oluyor. Çünkü bu fuarlar, her şeyden önce çiftlere, zaman bakımından büyük avantajlar sağlıyor. Düşünün, bir düğün öncesinde çiftlerin, halletmesi gereken onlarca detay var. Davetiyesi, nikah şekeri, gelinliği, damatlığı, pastası, düğün mekanı, konsepti vs derken, çiftler yorucu bir sürece giriyorlar. Kimi zaman aylar süren bu hazırlığa, bir de ev kurma telaşı eklendiğinde, çiftler ve aileleri için yorucu bir yolculuk başlıyor. İşte yapılan bu fuarlar, tam da bu noktada çiftler için kurtarıcı bir rol üstleniyor” şeklinde konuştu.  


Bu haber 295 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Z. Altan Elmas Konutder Yönetim Kurulu Başkanı Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı “Ertelenen konut talebi konut kredisi faiz indirimi sonrası tekrar canlandı”
Z. Altan Elmas Konutder Yönetim Kurulu Başkanı Sur Yapı Yönetim...
Ankara’nın Sahilinde Yaşam Başladı
Ankara’nın Sahilinde Yaşam Başladı