Reklamı Geç
Manzara Adalar’da erken teslim!
Reklam
  • Reklam

Manzara Adalar'da erken teslim!

Manzara Adalar projesinde daireler teslim edilmeye başlandı. Iş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, “Projeyi planlanandan önce teslim ederek bir kez daha sektörün öncü markalarından biri olduğumuzu kanıtlıyoruz'' dedi.

13 Mart 2018 - 21:52
Reklam

Iş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, “Projeyi planlanandan önce teslim ederek bir kez daha sektörün öncü markalarından biri olduğumuzu kanıtlıyoruz. Bizim için öncelikli olan bu eşsiz projenin tüm fonksiyonlarıyla bir an önce hayata geçmesiydi. Bu yönde en ince detayların bile dikkate alındığı yoğun bir çalışma temposuyla projemizi mümkün olan eh iyi zamanlama ile gerçekleştirdik. ” dedi.

 

İş GYO Kurumsal İletişim, Satış, Kiralama ve Pazarlama Grup Başkanı Gülfem Tandoğan ise “Sektörde kira bedelleriyle yarışan aidatlar sebebiyle birçok daire sahibinin mutsuz olduğunun farkındayız. Manzara Adalar projesinde vadedilen hayatın sürdürülebilir kılınması ve müşterilerin memnuniyeti göz önünde bulundurularak herkesin mutlu olacağı uygun aidat bedelleriyle oturum sağlanabilecek'' diye konuştu. 

640 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilen projede 1+0'dan 5+1'e kadar daire tipleri sunuluyor. Projede ofis ve ticari nitelikli alanlara yer veriliyor. 

2 bin 500 metrekarelik sosyal tesis alanına sahip Mazara Adalar projesinde her daire için ayrılmış 3 metrekarelik depo alanı, kapalı/açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, SPA alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, 24 saat kesintisiz enerji var. 

 

Bu haber 107 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAKAN ÖZHASEKİ MIPIM 2018'DE: YABANCI YATIRIMCILARIN TÜRKİYE'YE İLGİSİ ÇOK YÜKSEK, BUGÜNLERDE YATIRIM YAPMAYAN PİŞMAN OLACAK
BAKAN ÖZHASEKİ MIPIM 2018'DE: YABANCI YATIRIMCILARIN TÜRKİYE'YE...
MANDARIN ORIENTAL, BODRUM TÜM YENİLİKLERİYLE YENİ SEZONA KAPILARINI AÇIYOR
MANDARIN ORIENTAL, BODRUM TÜM YENİLİKLERİYLE YENİ SEZONA...