Ankara’da konut üreticilerine dijital pazarlama semineri

Ankara’da konut üreticilerine dijital pazarlama semineri

03 Ocak 2019 - 11:35


 

Hürriyet Emlak Projeland, inşaat şirketi profesyonelleri ve pazarlamacılarına yönelik ücretsiz olarak düzenlediği eğitim seminerlerine İstanbul ve Bursa’dan sonra Ankara’da devam ediyor. Ankara Divan Oteli’nde 9 Ocak Çarşamba günü düzenlenecek seminerde, ‘Konut Projelerinde Dijital Yönlendirmelerin Satışa Dönüştürülmesi’ konusu ele alınacak. 

 

Türkiye’deki sıfır konut projelerini tek bir çatı altında birleştiren Hürriyet Emlak Projeland, inşaat şirketi profesyonellerine yönelik eğitim seminerlerinin Ocak ayındaki durağı Ankara olacak. 9 Ocak 2019 Çarşamba günü düzenlenecek seminerde, konut projelerinde dijital pazarlamanın püf noktaları anlatılacak. 

 

Doğan Grubu bünyesindeki Hürriyet Emlak ve uluslararası gayrimenkul teknoloji şirketi Homsters işbirliğiyle faaliyet gösteren Hürriyet Emlak Projeland’in, Konut Projelerinde Dijital Yönlendirmelerin Satışa Dönüştürülmesi’ konulu eğitim semineri, saat 09.30-13.00 arasında gerçekleştirilecek. Yazar ve pazarlama danışmanı Kürşat Tuncel’in önderliğinde yapılacak seminerde, Endeksa CEO’su Görkem Öğüt, Hürriyet Emlak Projeland CMO’su Maria Ren, Hürriyet Emlak Projeland İş Geliştirme ve Satış Müdürü Ceren Karaman’da konuşmacı olarak yer alacak. 

 

Katılımın kontenjanla sınırlı olduğu seminerde, ‘Dijital pazarlamanın konut pazarlamasında yeri, performans odaklı pazarlama, dijital pazarlama stratejisi oluşturma, dijital alanda verim arttırıcı uygulamalar ve iş geliştirici yenilikler, konut satışını hızlandırmanın yolları, durgun piyasalarda dijital pazarlama ile nasıl konut satılır’ dijitalde olmazsa olmaz yeniliklerle ilgili konular ele alınacak

Bu haber 175 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
R.E.D Invest, Erbil Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nın uluslararası pazarlama yetkisini aldı
R.E.D Invest, Erbil Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nın uluslararası...
Minimalizm Ve Minimalist Dekorasyon Önerileri
Minimalizm Ve Minimalist Dekorasyon Önerileri