İnşaat ve Konut sektörünün birincisi MESA oldu

İnşaat ve Konut sektörünün birincisi MESA oldu

02 Aralık 2020 - 14:28


 

İnşaat sektöründe 50 yılı aşan köklü geçmişiyle adı ‘kalite ve güven’le özdeşleşen ve her yıl Capital tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” arasında ilk üçe giren MESA, bu yıl inşaat/konut kategorisinin en beğenilen şirketi oldu.

Aylık ekonomi dergisi Capital’in 20 yıldır geleneksel olarak gerçekleştirdiği “Türkiye’nin En Beğenilen ŞirketlerAraştırması”nın bu yılki sonuçları belli oldu. Araştırma kapsamında iş dünyasını temsilen 600’ün üzerinde şirket ve 1.470 üst düzey yöneticiye ulaşıldı. 2 ay süren araştırmada online görüşme tekniği kullanıldı.

Sektörlere göre ayrı değerlendirmelerin yapıldığı araştırma kapsamında en beğenilenşirketlere ödülleri, 2021 yılında düzenlenecek özel bir törenle sahiplerine teslim edilecek. 

MESA Mesken Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mert Boysanoğlu, inşaat ve konutsektöründe 50 yılı aşkın süredir kalite ve güvenle anılmanın yanı sıra sektöründe Türkiye’nin “en beğenilen” şirketi olmanın MESA’yı hem halihazırda yapımı ve satışı devam eden hem de gelecek projeler konusunda daha da motive ettiğini vurguladı. Boysanoğlu,“Kalitede standartları belirleyen referans bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz. Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle tüm dünya olarak çok zor bir sınavdan geçtiğimiztoplumsal ve ekonomik olarak hepimizin çok derinden etkilendiği bu dönemde marka değerimizin, projelerimizin bu şekilde takdir görmesinden çok mutlu olduk. İnşaat/konut sektörünün en beğenileni olmak MESA ailesi olarak tüm çalışanlarımızla birlikte bizler için yaptığımız işi daha da iyi yapmamız konusunda motivasyon kaynağı oldu, teşekkür ederiz. Bu motivasyonlatercihini MESA’dan yana kullananları yüksek kaliteli yaşam alanları ile buluşturmaya devam edeceğiz. açıklamasında bulundu.  

Bu haber 60765 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tabiatın Hediyesi Mermer ve Patlatma Taş ile Evlerinize Şıklık Katın!
Tabiatın Hediyesi Mermer ve Patlatma Taş ile Evlerinize Şıklık...
Krediyle konut alacak EYT’lilere çifte fırsat
Krediyle konut alacak EYT’lilere çifte fırsat