Levent’in yükselen yıldızı Alya Teras’ta üst düzey konfor...

Levent’in yükselen yıldızı Alya Teras’ta üst düzey konfor ve kazançlı yatırım buluştu!

09 Mart 2020 - 14:04

BOSS4Gayrimenkul’ün en yeni projesinde daire fiyatları, 397 bin 500 TL’den başlıyor

 


 

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe Alya markasıyla çok sayıda projeye imza atarak, kısa sürede sektörün en yenilikçi markaları arasına giren AkkuşGroup, Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4Gayrimenkul’ün en yeni projesi Alya Teras, ön satışa çıktı. “Hayat Her Dakika” sloganıyla, “Şehrin ortasındaysan daha ne istersin?” diyerek yatırımcılarına kazançlı bir yatırımın kapılarını aralayan projede daire fiyatları, 397 bin 500 TL’den başlıyor. Büyükdere Caddesi’nin yanı başındaki merkezi konumuyla Levent’in yükselen yıldızı olarak gösterilen projede; büyüklükleri53 ile 130 metrekare arasında değişen,1+1 ve 2+1olmak üzere toplam 129daire ve 8 dükkân yer alıyor. Daireler birleştirilerek, 3+1 ve 4+1 büyüklüğe dönüştürülebiliyor.

 

Akkuş Group’un Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat, 2020’ye hızlı başladı. İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Levent’te yükselen ve kısa sürede yatırımcılar tarafından ciddi bir taleple karşılaşan Alya Teras projesini ön satışa çıkardı.  Hayat Her Dakika” sloganıyla, yatırımcıları şehrin merkezinde, üst düzey konforun her detayının düşünüldüğü yeni bir yaşam standardına kavuşturmaya hazırlanan proje, üst düzey donanımı, merkezi konumu ve kazançlı yatırım ayrıcalığıyla sektörde örnek proje olarak gösteriliyor. 

 

Akkuş Group ve Lübnanlı El Khatip Group ortaklığıyla kurdukları BOSS4 Gayrimenkul ortaklığı ile yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini kaydeden Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş,Kurduğumuz ortaklıkla, 4 yılda Alya markalı çok sayıda projemizi hayata geçirdik. 2020’nin ilk projesi olan Alya Teras projemizi geçtiğimiz günlerde yatırımcılarımızın dikkatine sunduk. Projemize yönelik talepler ciddi oranlara ulaştı. Bu nedenle projemizi planladığımız tarihten çok daha önce ön satışa sunma kararı aldık” dedi. Abdülkadir Akkuş, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu: 

 

2020’ye damga vuracak

 

2020’nin ilk projesi olan Alya Teras, aynı zamanda ortaklığımızın Beylikdüzü bölgesi dışındaki ilk projesi olması itibariyle bizim için çok daha büyük bir anlam taşıyor. İnşaat ve gayrimenkul sektöründeki köklü tecrübemizin eseri olan projemiz ile markamızın yatırımcılarımızın gözündeki değerini ve sağladığımız güveni, gelen taleplerle bir kez daha gördük. Projemizi yatırımcılarımızın dikkatine sunduğumuz günden beri, satış ofislerimizde ciddi bir hareketlilik yaşandı. Bu talepler, ortaklığımızın sektördeki itibarlı ve güvenilir duruşunun bir kanıtı niteliğinde oldu. Projemizin;  konumu, donanımı, konsepti ve sağladığı yüksek katma değerle sektörde örnekle gösterilebilecek bir proje olarak 2020’ye damga vuracağına inanıyoruz. 

 

Haziran 2021’de yaşam başlayacak 

İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Levent’te, Büyükdere Caddesi’nin yanı başında yer alan projemizde, “Hayat her dakika” sloganıyla yatırımcılarımıza şehrin merkezinde, üst düzey konfor ve kazançlı yatırım vaat ediyoruz.Minimal yaşamda,maksimum konfor sunmak amacıyla yola çıktığımız projemizin her detayında konforu yeniden tanımlıyoruz. 1 dönüm arazi üzerinde, 15 katta, 129 daire ve 8 dükkândan oluşan projemiz53 ile 130 metrekare arasında değişen,1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine sahipbulunuyor. Dairelerimiz istenildiği takdirde birleştirilerek, 3+1 ve 4+1 büyüklüğe dönüştürülebiliyor. Projemizin en üst katında sosyal donatı alanı olarak tasarladığımız terasımız ile lüksün sınırlarını aşan bir yaklaşım sunuyoruz. İnşaat çalışmaları hızla süren projemizde yaşam, 2021 yılı, Haziran ayında başlayacak.” 

 

Hayatın merkezinde

İstanbul’un en çok değerlenen bölgesi levent’te, Büyükdere Caddesi’nin yanı başında yer alan Alya Teras, merkezi lokasyonuyla hayatın her dakikasına dinamizm kazandırıyor. 4’üncü Levent metro istasyonuna 4 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan projecivardaki alışveriş ve iş merkezlerine ortalama 5 dakika, TEM Otoyolu’na 4 dakika, E5 Otoyolu’na 9 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 11 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

 

Minimal yaşamlar için maksimum konfor 

Minimal yaşamlar için maksimum konfor anlayışıyla tasarlanan Alya Teras’tayer alan dairelerin her metrekaresi, maksimum düzeyde konfor izleri taşıyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak, Mimar Hakan Saçık imzasıyla hazırlanan proje büyüklükleri;53 ile 130 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine sahip 129 daire ve 8 dükkândan oluşuyor. 15 kattan meydana gelen projenin en üst katında, sosyal donatı alanı olarak teras yer alıyor. Yatırımcılara farklı bir dinlenme alanı sunulan terasta yer alan gökyüzü yatakları ve şöminesiyle de hayatın her dakikasını daha da anlamlı hale getiriyor. Sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımı sunuyor.

 

              444 25 92                                                                 www.alyaprojeleri.com

 

Bu haber 2098 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Modern Klozet Tasarımları ile Banyonuzda Fark Yaratın
Modern Klozet Tasarımları ile Banyonuzda Fark Yaratın
Doğal ve Konforlu Yataklarla Kaliteli Uykuya Adım Atın
Doğal ve Konforlu Yataklarla Kaliteli Uykuya Adım Atın