İncek Loft Ramazan Geceleri Başlıyor

İncek Loft Ramazan Geceleri Başlıyor

31 Mayıs 2018 - 12:12

İncek Loft Ramazan Geceleri

binlerce kişiyi sürprizlerle ağırlayacak


İlkinin düzenlendiği geçen yıl binlerce Ankaralıların büyük ilgi gösterdiği İncek Loft Ramazan Geceleri yeniden başlıyor. Bu yılın ilk programı 2 Haziran Cumartesi akşamı İncek Loft’da yapılacak.


Herkese açık olan “Ramazan Geceleri” programına katılanlar özel gösteriler ve ücretsiz ikramlarla festival tadında bir Ramazan akşamı yaşarken, sürpriz hediyeleri de kazanma fırsatı yakalayacaklar.


Ankara'nın yeni merkezi İncek’te hayata geçirilen ve yaşamın başladığı İncek Loft projesi, kutsal Ramazan ayına özel hazırlanan etkinliklerle tüm Ankaralıları ağırlamaya devam ediyor.

Geçen yıl Ramazan ayında geleneksel programlarla Ankaralıların buluşma noktası haline gelen İncek Loft’da bu yıl yeni program hazırlandı.

İlki 2 Haziran Cumartesi akşamı iftardan hemen sonra başlayacak “Ramazan Geceleri”programına katılanlar özel gösteriler ve ücretsiz ikramlarla festival tadında Ramazan yaşarlarken, sürpriz hediyeleri de kazanma fırsatı yakalayacaklar.


GÖKYÜZÜ DANSÇILARI

NEFESLERİ KESECEK


İncek Loft meydanında yapılacak “Ramazan Geceleri” programında sokak satıcıları geleneksel kıyafetleri ile karşıladığı ziyaretçilere macun, dondurma, patlamış mısır, pamuk şeker ve çay-kahve ikramını ücretsiz olarak sunacaklar.

Ramazan Davulcusu ile ‘İncek Loft Ramazan Geceleri’ne özel yazılan maniler ile başlayacak etkinlik, fasıl grubu ile devam edecek. Fasıl Grubu’nun ardından sahneyi Geleneksel Ortaoyunu Pişekar ve Kavuklu alacak ve izleyenlere hoş vakit geçirtecek.

Gecenin finalinde sahneye çıkacak, Yetenek Sizsiniz yarışmasından da tanınan, Gökyüzü Dansçıları Ayhan&Anıl Akrobasi Dans Gösterisi ise izleyenleri kendisine hayran bırakacak.


ÖDÜLLÜ FOTOĞRAF

YARIŞMASI DA VAR


Bu yılki İncek Loft Ramazan Geceleri’nde ödüllü bir Instagram yarışması da düzenlenecek. Buna göre Instagram’da ‘@incekloft’ adresini takip ederek, Ramazan Geceleri programını “#İncekLofttaRamazanŞenliği” hashtagi ile beş arkadaşını etiketleyip fotoğraflarıyla en güzel anlatan katılımcı İncek Loft Big Chefs’te beş arkadaşıyla eşsiz bir akşam yemeği kazanma şansı yakalayacak. Kazanan İncek Loft’un ‘@incekloft’ adresli Instagram sayfasından duyurulacak.


Bu haber 464 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye’de yenilenmesi gereken konut sayısı 7 milyon
Türkiye’de yenilenmesi gereken konut sayısı 7 milyon
Sur Yapı’dan Türkiye’de bir ilk! Sadece taksitle ev sahibi olma fırsatı
Sur Yapı’dan Türkiye’de bir ilk! Sadece taksitle ev sahibi olma...